Sağlık Turizmi

Yurtdışı hastalarımız Avrupa, İngiltere, Avustralya, Kuzey Amerika, Kanada ve Arap Yarımadasına yerleşmiş gurbetçi vatandaşlarımızdan ve yabancı uyruklu ülke vatandaşlarından oluşmaktadır.

Ülkemiz özellikle Cerrahi konusunda dünyanın en başarılı operasyonlarını yapan ülkeler sıralamasında en baş sıralarda yeralmaktadır. Kullandığımız tüm cihazlarda ve ürünlerde son dünya teknolojisi kullanılmaktadır. Dr larımız yuriçi ve yurtdışı eğitimlere katılarak mesleklerinde kendilerini sürekli yenilemekte ve uzmanlıklarındaki en son gelişmeleri meslek hayatlarına aktarmaktadırlar. Dişhekimliğinde de özellikle implant cerrahisi ve estetik porselen kaplamalar konusunda geldiğimiz nokta, dünyaya kafa tutacak başarılara imza atma düzeyine gelmiştir. Özellikle Avrupa ülkelerinde en basit tedavilerin bile oldukça yüksek fiyatlara yapılıyor olması, implant ve estetik porselenleri sigortaların karşılamaması, gurbetçi vatandaşlarımızı ve onların dostlarını Türkiye’de tedavi olmaya itmektedir. Bu nedenle de yurtdışından memleketimize bir Sağlık Turizmi akımı oluşmuştur. 

Biz de 2010' dan beri Kliniğimizde Sağlık Turizmi ile gelen hastalarımıza son teknoloji ürünlerimiz ve ustalığımızla en başarılı tedavileri yapmaktan mutluluk duyuyoruz.