Hollywood Smile

Hollywood Smile Nedir?

Hollywood smile olarak adlandırılan uygulama son yıllarda oldukça sık tercih edilen gülüş tasarımıdır. Günlük yaşamda kişinin kendini doğru, pozitif ve estetik bir şekilde ifade etmesinin temelinde yüzü, ağzı ve gülüşü etkilidir. Bu doğrultuda gerek diş diziliminin gerekse de diş etlerinin görünümünden mutlu olmayan kişiler diş estetiği uygulamalarına başvurmaktadır. Günümüzde ise kişinin ihtiyacına yönelik şekilde planlanan uygulamalar bütünü ile Hollywood smile görünümü elde edilebilmektedir.

Temelde Hollywood yıldızlarının gülüşüne sahip olmayı amaçlayan söz konusu uygulama ile dudaklar, dişler ve diş etleri bütün olarak kusursuz bir şekilde görünüme kavuşmaktadır.

Hoollywood Smile Gülüş Tasarımı

Hollywood smile gülüş tasarımı daha önce de belirttiğimiz gibi kişinin ihtiyacına yönelik gerçekleştirilecek birtakım uygulamaların bütünüdür. Uygulama planlamasında kişinin dudakları, dişleri ve diş etlerinin görünümü değerlendirilmekte ve kusursuz bir görünüm kazandırılması amacıyla nitelikli bir planlama yapılmaktadır.

Diş dizilimin eksik olması, dişlerin kırık ya da çapraşık olması, diş etlerinin dişlerin büyük bir bölümünü kapatması ya da diş etlerinin çekilmiş olması gibi problemler belirlenmektedir. Aynı zamanda ağız içerisindeki enfeksiyonlar, dişlerde çürükler ve diş eti hastalıkları da uygulama öncesinde mutlaka tedavi edilmektedir.

Hollywood smile uygulamasında gerçekleştirilen işlemler aşağıdaki şekilde sıralanabilmektedir;

 • İmplant tedavisi: eksik dişlerin tamamlanması amacı ile uygulanmaktadır.
 • Porselen vener: dişlerin dış yüzeylerinin minimal düzeyde aşındırılarak yaprak porselen ile kaplama işlemidir.
 • Diş beyazlatma: dişlerdeki sararma ve lekelenmeler giderilmektedir.
 • Diş eti estetiği: diş etlerinin dişler ile uyumlu bir görünüme kavuşturulması amacı ile uygulanmaktadır.

Hollywood Smile İstanbul Merkezi

Hollywood smile İstanbul merkezi son dönemde oldukça sık aranmaktadır. Özellikle sterilizasyon işlemlerinin eksiksiz bir şekilde uygulandığı merkezler seçilmektedir. Aynı zamanda uygulamayı gerçekleştirecek olan diş hekiminin Hollywood smile uygulamaları konusunda tecrübeli olması da büyük önem taşımaktadır. Doğru bir Hollywood smile merkezi seçildiğinde;

 • Estetik bir gülüşe sahip olunmaktadır.
 • Dişler simetrik ve beyaz bir görünüme kavuşmaktadır.
 • Diş ve diş etlerinin bütünü estetik bir görünüme kavuşturulmaktadır.
 • Ağız kapanışı doğru bir şekilde oluşturulmaktadır.
 • Kişi daha genç ve dinamik bir görünüme kavuşmaktadır.

Hollywood Smile En İyi Doktor İstanbul

Hollywood smile uygulaması için İstanbul’da en iyi doktor arayışı sürecinde muayene olmak gerekebilmektedir. Tedavi planlaması hakkında ayrıntılı bilgi edinmeli ve referans bir görünüme tanık olunmalıdır. Hollywood smile için diş hekimine karar verildiğinde; tedavi planlamasına bağlı kalınarak aşağıdaki işlemler gerçekleştirilmektedir;

 • Kişinin diş ve çene yapısı değerlendirilmekte ve dişler için bir model oluşturulmaktadır.
 • Teknolojiden faydalanılarak ideal diş formu oluşturulmaktadır.
 • Diş prototipleri oluşturulmaktadır.
 • Oluşturulan dişler kişiye takılmaktadır.

Yukarıdaki maddelerden önce elbette ki enfeksiyon ve benzeri durum varlığında öncelikle bunların tedavileri sağlanmaktadır. Hollywood smile İstanbul ile ilgili detaylı bilgi için; 0 212 211 51 41 numaraları telefonu arayabilirsiniz.

İstanbul Dişeti Estetiği hakkında bilgi almak için tıklayınız.